איפה אתה גר? קוסם בדרום מסביר איך מחשבים הוצאות נסיעה באמת

הרבה קוסמים נתקלים בשאלה איפה אתה גר כבר במשפט הראשון. אנשים לפעמים שואלים את השאלה עוד לפני שהם מוכנים לחשוף את שמם הפרטי או גיל הילד שלהם. בתור מי שמגדיר את עצמו גם בתור קוסם בדרום אני נוהג לענות הרבה פעמים בתשובה: “אני מופיע בכל מקום בין צפת לבאר שבע ללא תוספת מחיר על הוצאות נסיעה” ולרוב זה מספק. אגב אני לא גר בדרום, אני פשוט למדתי איך באמת מחשבים הוצאות לעסק, ומיישם את זה באהבה עם הלקוחות שלי.

אם יש לך עסק, או שאתה גר בדרום – בסוף הקריאה גם אתה תוכל לדעת את הסוד שעזר לכל כך הרבה ילדים בדרום לקבל יום הולדת חווייתי ומיוחד או כמו שהבת שלי אומרת להגיד: כנראה שאתם תחשבו שהיה יפה מאוד.

כשאתה נוסע לדרום אתה חוסך דלק בזמן

תקשיבו, אני יודע שזה נשמע מוזר אבל… מאז שאני עושה ימי הולדת בתור קוסם בדרום לילדים בכל הגילאים אני גיליתי שלוקח בעזרת כביש שש שעה וחצי להגיע לכל מקום בדרום. ועכשיו הקטע המצחיק, לנסוע במשך שעה, אל תל אביב נניח, ואז לנסוע בעיר במשך עשרים דקות למצוא חנייה או בסוף המופע לצאת מהעיר, גורם ליותר בזבוז דלק מאשר לנסוע במהירות 110 בכביש שש. וגם אם זה לא מדויק מספרית, זה אם הבדל זניח.

אני מחשב הוצאות נסיעה באופן גלובאלי, עבור כל חודש ועבור כל שנה. בצורה כזו, כל הלקוחות משתתפים בהוצאות הנסיעה שלי באופן אחיד. אני אחזור על זה כי זה די מהפכני: אני לא גובה תוספת מלקוח שבחר לגור בדרום, רק בגלל זה שהוא רוצה להזמין קוסם ליום הולדת בדרום.

אז למה בכל זאת אני מחייב יותר צפונה מצפת או דרומה מבאר שבע? ובכן, זה האוכל והזמן הדרושים, וגם אז התוספת היא כזו סמלית שזה לא “מפיל” את העסקה.

אם אתם מחפשים מפעיל ליום הולדת בכל מקום, אז תבדקו קודם כל האם הוא מתאים עבורכם. לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עכשיו.

WD_0103