קוסם לילדים בצפון – לילדים שאוהבים לצחוק ולצחוק ולצחוק

מדי שנה, הורים רבים מחפשים אחר קוסם למסיבת יום ההולדת של ילדם. הבעיה היא, שבזמן החיפושים, רבים מהם חושבים שהמיקום של הקוסם הוא חשוב ומחפשים קוסם מקומי. האמת – יש בזה משהו. בוא נדבר על זה. הנושא של מקום המגורים של הקוסם, ביחס למקום בו נערך יום ההולדת, הוא נושא שהורים רבים רואים בו אחד הנושאים המרכזיים שכדאי לבדוק. אז למה בעת עריכת אירוע בצפון חשוב שהקוסם יהיה מהצפון גם כן?

המרחק ושיבוש החוויה

יש קוסמים אשר מתמקדים באזור המרכז או הדרום, אך יוכלו להגיע, מבחינה טכנית, גם לאירועים הנערכים בצפון במסגרת החיפוש שלהם אחר מילוי לוח הזמנים ופרנסה. ועדיין, כאשר עורכים יום הולדת מומלץ שלא לבחור בהם, אלא קוסמים אשר מתמקדים באזור זה (זיוי קיווי למשל), אלא אם יש התאמה מלאה בין הציפיות של ההורים לבין השירות שהקוסם מציע.

הסיבה המרכזית לכך היא לא כספית, וזאת למרות העובדה שהזמנה של קוסם מרחוק תהיה לעיתים יקרה יותר: אסור לשכוח שאירוע שכזה יגזול ממנו זמן רב יותר ויגדיל את עלויות הנסיעה והדלק. הבעיה העיקרית היא שקוסם המגיע מרחוק, לאחר שעות ארוכות של נסיעה מייגעת בכבישי ישראל, עלול בהחלט להיות עייף, מותש, חסר סבלנות, לא מפוקס או שאר דברים שפוגעים, בצורה משמעותית, בתפקוד שלו ובחוויה שהוא מעניק לילדים.

אז מה עושים?

כדי שאירוע בו קוסם לילדים יהיה מושלם, אפשר לעשות מספר דברים. האפשרות הראשונה היא לנסות לשפר כמה שניתן את החוויה של הקוסם, למשל תוך הצעת עזרה לו: להציע לו שתייה, להראות לו היכן נמצא חדר השירותים, לעזור לו לסחוב את הציוד ועוד. צעדים אלה מקובלים בלא מעט ימי הולדת: לא רק באזור הצפון ואפילו כאשר הקוסם הגיע ממקום קרוב יחסית. זה חלק מהבעת ההערכה של המארגנים לקוסם והרצון שלהם לגרום לו “להרגיש בבית”.

האפשרות הנוחה והמומלצת יותר היא לפנות לקוסם לילדים בצפון, מה שמגדיל מאד את הסיכויים שהוא יגיע לאירוע מרוכז, סבלני, שמח ובעיקר – יעשה את עבודתו כמו שאתם בטח מצפים. יש באזור הצפון לא מעט קוסמים מנוסים בעריכת אירועים וימי הולדת, המספקים אטרקציות דוגמת מופעי קסמים ובידור, חלוקת בלוני צורות, הפעלות, מוזיקה וכל מה שדרוש בדרך לאירוע מהחלומות.

רוצים לקבל פרטים על איך זיוי קיווי הופך את יום ההולדת לאירוע מושלם? כנסו עכשיו.