מפעילי יום הולדת – איך רשימה ארוכה מדי יכולה להרוס לכם את יום ההולדת

יום ההולדת הולך ומתקרב, וכמו מרבית הישראלים גם אתם הבנתם שהפתרון הטוב ביותר לחגיגה מוצלחת הוא פנייה למפעיל מקצועי. הכל טוב ויפה, אך השאלה היא כיצד למצוא מפעיל שבאמת יספק את הסחורה, כלומר חוויה מלהיבה ואיכותית שתתפוס את תשומת הלב מתחילתה ועד סופה. לשם כך עומדת לרשותכם רשת האינטרנט, אך כמו בכל תחום גם כאן חשוב לדעת כיצד לעשות תחקיר טוב ולהגיע לאדם הנכון.

היצע נרחב – קוסמים לילדים, מפעילים לילדים, ליצנים לילדים ועוד – התלבטות גדולה

באינטרנט תמצאו רשימות ארוכות מאוד של מפעילי יום הולדת לפי סיווגים, פעילויות, מחירים, אזורים וכן הלאה. הבעיה היא שברשימות הללו כולם נראים פחות או יותר אותו הדבר, משתמשים במילים דומות ומציעים מחירים שאמורים להתחרות בעשרות מפעילים אחרים. התוצאה היא שאין לכם שום אפשרות לדעת מה באמת עומד מאחורי המודעה, ואתם מתלבטים. אם תזמינו רק לפי מידע כה בסיסי אתם לוקחים סיכון רציני שהפעילות תהיה באיכות ירודה, שתקבלו הפעלה נדושה וגם לא ממש מתאימה לקונספט שאתם בוחרים, ושתהיו רק עוד אחד מתוך שורה ארוכה של לקוחות שבחרו לפי מחיר במקום לפי התאמה לילד. וזו נקודה לתשומת הלב – עלות המפעיל ללא ספק חשובה ואין לזלזל בה, אך זכרו שמחיר נמוך עלול גם להעיד על רמת ההשקעה והמקצועיות, כך שחיסכון של מאות שקלים אינו בהכרח שווה את עוגמת הנפש שלכם ובעיקר של ילדכם.

אז מה עושים? איך בוחרים מפעיל ליום הולדת

נניח לרגע שכל המפעילים שהעליתם בחכה באמת טובים וראויים. עכשיו, במקום להתפזר על רשימה של עשרות מועמדים פוטנציאליים בחרו כ- 3 אנשים שיכולים להתאים מבחינת הנתונים הבסיסיים שלהם, כגון ניסיון המפעיל וסוג הפעילות. בתור התחלה, היכנסו אל אתרי האינטרנט שלהם כדי להתרשם מתמונות וסרטוני ווידאו שמספקים טעימה ראשונה מהאווירה והאנרגיה. באתר עצמו גם תוכלו לקבל מידע חשוב בנוגע לאורך ההפעלה, אפשרויות התאמה לצרכים שונים כמו בטבע, בחצר או בתוך הבית, וגם גמישות מבחינת גילאים וסוגי הפעלות. אגב, באתרים גם תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות, שאמנם יהיו תמיד חיוביות אך לפחות יספקו לכם התרשמות מסוימת מטיב ההפעלות, היחס לילד וההנאה הצפויה לחבריו.

ועכשיו לטלפון – איך לדבר עם מפעיל ליום הולדת 

אחרי שקיבלתם עוד פרטים מאתר האינטרנט הרימו את השפופרת וחייגו למפעיל – שלב חשוב ביותר שאסור לוותר עליו (אלא אם אתם מתכתבים איתו במייל במקום). זכרו שגם אתר יפה ומושקע אינו מאפשר לכם להרגיש את הכימיה עם המפעיל, להתרשם מהרוח והאנרגיה שלו, וגם לשאול שאלות ספציפיות הנוגעות ליום ההולדת של ילדכם. לדוגמא, נצלו את השיחה כדי לברר על מידת ניסיונו של המפעיל בהפעלה הרצויה, לקבל מספר טלפון של לקוח שאפשר לדבר איתו, וגם להתרשם מהגיוון והאורך של הפעילות. בנוסף, בררו האם ניתן להתאים את ההפעלה לבנים או לבנות, לקבוצת הגיל המסוימת, ולקונספט ולערכים בהם אתם מעוניינים. אגב, כדאי גם להסתייע בניסיונו של המפעיל כדי להתייעץ ולתכנן את הפעילות בצורה נכונה. בתוך כך, שימו לב אם המפעיל אכן קשוב לשאלותיכם, סבלני ונינוח, יכול ומוכן להתגמש, ובאמת רוצה שאתם תיהנו מאירוע על הצד הטוב ביותר. זכרו כי אדם זה עומד להנחות פעילות שתהיה מאוד חשובה לילדכם, ולכן עליכם להרגיש כי הוא הכתובת הנכונה עבורכם.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על קוסמים לילדים.

14072010002