מפעיל יום הולדת שפותר לכם את הפינה – שעתיים ללא דאגות

יום ההולדת של ילדכם האהוב או ילדתכם היקרה מתקרב. בדרך כלל, במיוחד במקרה של הורים  לילדים שעברו גיל מסוים (6-7), זהו יום שהרגשות כלפיו מעורבים. מצד אחד, ההתרגשות שלנו וכמובן של הילד, היא דבר נפלא. מצד שני, עם ההתרגשות באות גם הציפיות. רבות כבר דובר על תרבות ימי ההולדת של ימינו, כיצד הפכו לתחרות סמויה על מעמדם החברתי של ההורים והילדים כאחד. אחת המילים שנזרקות לחלל האוויר באופן תדיר היא שעל מסיבת יום ההולדת להיות “מיוחדת”. אבל כמה מהן באמת מיוחדות? במקרים רבים מביאים מפעיל יום הולדת גנרי ומשקיעים יתר על המידה בכיבוד או פרסים מוגזמים ויקרים. אבל המהות של האירוע החשוב הזו נותרת מעט משעממת, יציאת ידי חובה כמעט, כדי שחלילה הילד לא ירד מן הסטנדרט שהוצג על ידי הורי חבריו לכיתה.

 אבל ישנה עוד דרך – חדשה, מקורית, מכבדת, מחזקת, משעשעת וייחודית להעביר יום הולדת. כל הורה יודע שמה שייעשה את ההבדל בהצלחת המסיבה יהיה שימוש באיש מקצוע, מפעיל יום הולדת אמיתי. מישהו כמו זיוי קיווי, קוסם ליום הולדת שמציע מופע ללא קסמים! זיו היה בעברו מהנדס תוכנה שעבר לתחום מפעיל יום הולדת מתוך אהבה גדולה לנושא (לא סתם קוראים לזיוי מהנדס חוויות בבלונים וקסמים), ותחושת שליחות להשתמש בכישרונותיו כדי להעביר לילדיכם וחבריהם חווית יום הולדת ייחודית, מרוממת ומחזקת. לזיוי מספר נוסחאות מובטחות למסיבה מוצלחת בין אם דרך מופע קסמים, מופע מפחיד עם צ’יזבטים, מופע בובות או מופע בלונים.

 כל אחת מן הנוסחאות הללו מובטחות להשיג לכם מסיבה יום הולדת מלאה בקול צחוק ילדים. עבודתו של זיוי כקוסם ליום הולדת מתובלות בתובנות שמבוססות על פי רוח הגישה החינוכית של אדלר. השימוש בשיטה האדלריינית מסייע לחיזוק הקשר של מפעיל יום ההולדת והילד. זיוי מקפיד להגיע לכל יום הולדת כשעה וחצי לפני האירוע, ולבלות את הזמן ביצירת קשר, עבודה והכנה משותפת עם הילד. הילד והקוסם ליום ההולדת מכינים יחדיו מתנות מותאמות במיוחד לכל ילדיי יום ההולדת, אותם יחלק ילד יום ההולדת לילדים באופן אישי. במהלך יום ההולדת יזכה הילד למחיאות כפיים ועידוד מן הקהל וכן יקבל אחריות רבה. בצורה זו אנו עוזרים לילד לחזק את תחושת הביטחון והערך העצמי שלו וכן את מעמדו החברתי.

מסיבת יום הולדת מוצלחת, בה זוכה הילד שלנו חוויה ייחודית ומעצימה, צחוק והנאה רבה עם כל חבריו, בעוד הבית נשמר ללא נזקים, היא הצלחה אדירה. השנה, עשו משהו שונה ומיוחד ביום ההולדת של הילד או הילדה. זו תהיה מסיבה שהילד לא ישכח!

_MG_3462