בלונים לחתונות

ארגון חתונה אינו משימה פשוטה, כאשר יש צורך להשקיע לא מעט מאמצים ביצירת אירוע מושלם, שיספק חוויה מלאה לכל אורח ואורח (ובמיוחד לזוג המאושר). “אטרקציה” היא מילת מפתח עיקרית, כאשר יש כיום לא מעט אפשרויות שעונות על ההגדרה הזו. שילוב של בלונים בחתונה, אותו ניתן לעשות בשלל דרכים, מעמיד את המארגנים בפני נקודת פתיחה מצוינת בדרך לשדרוג משמעותי של הערב המאושר ביותר של חייהם.

אינספור צורות אפשרויות

לא ניתן לדבר על בלונים לחתונות כמקשה אחת, שעה שאמן מהשורה הראשונה בתחום יוכל ליצור למעשה (כמעט) כל צורה שאפשר להעלות על הדעת. בעולם, נפוץ עד מאד השימוש בבלונים כמרכיב עיצובי בחלל בו מתקיים האירוע: חשבו, למשל, על שער כניסה בצורת קשת מבלונים, או על בלונים בצורות לב אשר מונחים לאחר כבוד ובצורה אסתטית על גבי השולחנות.

בישראל, לעומת זאת, אפשר להבחין בשנים האחרונות במגמה משמעותית: קישוטי בלונים המחולקים לאורחים צוברים פופולריות הולכת וגוברת. הבחירות המקובלות הן כובעים אשר האורחים עוטים על ראשיהם, צמידים או קשתות. שימו לב שאמן בתחום יפיק בלון בצורות מורכבות תוך פרק זמן מינימאלי, לעיתים גם בצורה או בסגנון שמתאים לאורח הספציפי.

ישנם אמנים שלוקחים את התחום מספר צעדים נוספים קדימה: במקרה של צמידים, הם יכולים ליצור תוספת אסתטית המותאמת לבגדים של האורחים, מה שיוצר להם מראה חגיגי עוד יותר. אחרים מציעים פתרונות מיוחדים עוד יותר, דוגמת מסגרות לתמונות אשר מורכבות מבלוני הליום (דרך מצוינת לשבור את השגרה של תמונות המשפחה), “טופיריי” (כדור בלונים המורכב מתריסר בלונים שאמורים לרחף באוויר מבלי לגעת ברצפה) או אפילו תלבושות שלמות מבלונים.

בלונים, חופה ומה שביניהם

אופן נוסף בו ניתן לשלב את הבלונים בתוכנית החתונה נוגע לאחד הרגעים המרגשים בנוסח הישראלי של החתונה, והוא שבירת הכוס: זהו למעשה הרגע שמסמל את הפיכת בני הזוג לבעל ואישה. אפשר בהחלט להפוך אותו לחגיגי יותר עם שילוח לאוויר של עשרות בלוני הליום צבעוניים, במעמד החופה. אין אורח שיישאר אדיש למראה הוויזואלי ולהתרגשות שאטרקציה זו מגלמת בתוכה.