קוסם בתל אביב זה עניין של אחריות. גם אמן בלונים ליום הולדת.

כשאתם מארגנים אירוע וחשוב לכם למצוא דווקא קוסם בתל אביב, תשאלו את עצמכם האם זה בגלל שהתקציב שלכם הוא כזה המאפשר רק לשכור מישהו מקומי, או שאולי ההפך הוא הנכון ואתם פשוט רוצים את הטוב ביותר. בתור אמן בלונים ליום הולדת אני שמח לחשוף בפניכם סוד אישי גדול שיעזור לכם בתהליך הפקת האירוע החשוב שלכם.

האם גם אתם מאמינים שאירוע טוב מתחיל בפרטים הקטנים? ויחס אנושי ותקשורתי הוא נכס שלא ניתן להתפשר לגביו? האם גם אתם מאמינים בכל נים וזיז שיום ההולדת של ילד בגילאים 2-10 הוא היום החשוב ביותר בשנה עבורו? יופי! אז עכשיו שאנחנו מבינים אחד את השני, בואו נראה איך מגשימים את החלום ומפיקים אירוע עם קוסם או אמן בלונים ליום הולדת בלי להתפשר על מה שחשוב לנו באמת.

רעיון רכבת ליום הולדת

קוסם שמתגורר בתל אביב מול קוסם שהתגורר בתל אביב

אני גרתי בתל אביב שלוש שנים מחיי, אבל עזבתי לפני שהפכתי מחוספס מדי. עדיין עד היום, רוב חברי הם קוסמים מתל אביב כך שאם אתם זקוקים להמלצה על קוסם מדהים אז אני פה בשבילכם. בכל זאת, מה שחשוב הוא לא אם הקוסם מגיע ברכבת לאירוע או ברכב או באופנוע. מה שחשוב זו החוויה של הילד שלכם. ילדים בתל אביב הם קצת יותר… מהירים. ילד בן שמונה בעיר הגדולה הרבה פעמים יודע ומתנהג בהרבה מובנים כמו איך שאנחנו היינו בגיל 10 ואפילו 11. אתם צריכים לשקול לבחור קוסם שהוא דינאמי מספיק, שהוא מסוגל להתנסח בבהירות מול הילדים, ושיש לו סבלנות מספקת.

ואם כבר הבאתם קוסם, אז מה לגבי אמן הבלונים? או שאולי אפשר גם וגם?

במציאות של היום, להביא קוסם לאירוע וגם אמן בלונים היה עולה למעלה מ-2500 ועד 3000 ש”ח בקלות.

חסכו לכם את הכסף לטיול עתידי לאילת או לצפון או לבאר שבע מצידי. זיוי קיווי הוא גם קוסם ליום הולדת וגם אמן בלונים מוסמך.

זיוי קיווי, CBA

054-2271336