שאלת המחיר – כמה עולה הפעלה ליום הולדת – קוסם ליום הולדת במרכז זיוי קיווי חושף את האמת

שאלת המחיר עולה באופן תדיר ובצדק. כולנו חיים במדינה הזו ומעדיפים לקבל שירות מעולה ואם אפשר גם לשלם פחות מהשכן. אז הנה זה – המידע. כמה עולה הפעלה ליום הולדת ומה תקבלו בסכום שתשלמו. זיוי קיווי הוא קוסם ליום הולדת במרכז וגם במקומות אחרים ששמח לשתף אתכם את המידע. הקפה עליכם בשלב הזה – בואו נתחיל.

ראשית בואו נזכור במה מדובר – המחירים הם לא רק על הזמן של ההפעלה ביום הולדת. המחיר משקף את סך כל הזמן המושקע באירוע (נסיעות, הכנת הציוד לווידוא שהכל תקין, לפעמים הכנת פסל בלונים מראש, הכנת סרטון סיכום במקרה של זיוי קיווי) וגם המחיר משקף את סך הערך שתקבלו באירוע (האם המפעיל משתמש בציוד הגברה מקצועי ויקר? האם ההפעלה מבוססת על תוכן שהושקעו בפיתוחו כספים רבים והדבר ניכר במהלך האירוע?). אני לא רוצה לאבד אתכם, אז רק אני מסביר שהשאלה כמה זה עולה חשובה מאוד מאוד אבל אפילו יותר חשובה היא השאלה מה תהיה החוויה עבור ילדיכם ולפעמים הזול הוא היקר. כמו ספר זול לטיסה שעולה 25 ש”ח במבצע של ארבע במאה, אל תתפלאו אם מעמדו החברתי של הילד לא השתפר כלל עם ההפעלה ביום ההולדת שלו היתה… מביכה וצעקנית.

אז מגיעים לחלק שכולנו אוהבים לדעת. המספרים.

הפעלה ליום הולדת במחיר שפוי – קוסם, מפעיל, פיה ועוד

המחירים של הפעלות משתנים באופן תדיר בשנים האחרונות (כמו המחירים של הכל). אין כבר בנמצא הפעלות טובות ב-400 ש”ח ואולי אף פעם לא היו… המחירים למפעיל לא מנוסה או לא מוכשר (ללא הכשרה) נא בין 800-1000 ש”ח. המחיר לפיה זוטרה דומה. פיה מנוסה או קוסם צעיר יגבה כ-1000-1100 ש”ח. פיה מקצועית או קוסם מקצועי יגבה בין 1100-1400 ש”ח לחבילה בסיסית וחבילות עשירות בתוכן ומהות הן פופולריות יותר היום כי הורים רוצים לשלם יותר ולקבל יותר, ואז המחיר מאמיר לאזור ה-1500-2200 ש”ח.

המידע מבוסס על סקר לא מקצועי לאורך 12 החודשים האחרונים והוא רלוונטי לשנת 2014 ולנסיבות סבירות של יום הולדת. כלומר עד 30 ילדים בלבד, באזור המרכז פחות או יותר, ובתוך מבנה סגור. הופעה בחוץ, או לשישים ילדים או לשני ילדי יום הולדת ומעלה תעלה יותר לעיתים קרובות.

קוסם ליום הולדת או הפעלה אחרת?

בעניין הזה אני ממש ממליץ להקשיב לילדיכם. אם הוא רוצה קוסם, תזמינו קוסם. זה יקר יותר אבל מצדיק את עצמו. בכל זאת, הנה כמה כללי אצבע להתאמה בין הפעלה לאופי הילד:

אם הילד אוהב אמנות ויצירה – הזמינו פיה או הפעלה

אם הילד ביישן – הזמינו פיה או קוסם

אם הילד אוהב להפעיל את הגוף הרבה – הזמינו מפעיל או קחו אותו לג’ימבורי

אם הילד עם צרכים מיוחדים – הזמינו קוסם

אם הילד מבקש קוסם – קוסם.

אם התקציב לחוץ – קוסם

כמו שהבנתם, כותב שורות אלו הוא זיוי קיווי – קוסם. לשירותכם – 054-2271336.

אודות זיוי קיווי