יום הולדת קוסם – לילדים מרותקים בגילאי 2-10

אתם בטח זוכרים את שנה שעברה. כמה קשה היה לארגן את יום ההולדת. או ששמעתם מחברה על ההרפתקה שלה לארגן “חפש את המטמון”. זה לא חייב להיות קשה כל כך. אפשר להעזר במישהו שעושה את זה בכיף, שהוא איש מקצוע לנושא של ימי הולדת לילדים. מישהו כמו… טוב נו ברור.

מה שחשוב כשמארגנים יום הולדת עם קוסם, זה היחס האישי, ההתאמה לילד יום ההולדת והצרכים שלו, וגם כמובן השליטה על התקציב. מעל הכל כהורה אנו רוצים שהילדים שלנו יחוו חוויה משמעותית לחייהם. אבל מה זה חוויה משמעותית?

זה בין השאר שהילד יתפקע מצחוק, יתרגש לקראת קסמים מסוימים (או לקראת פסל בלונים ענקי שיקבל ליום הולדתו). ולא פחות חשוב, שהילד יחווה מגוון של רגשות ביום ההולדת. שיביע את עצמו. שיקבל מזכרת לכל החיים (חפשו בגוגל סרטון יום הולדת זיוי קיווי).

בקיצור, עם אתם רוצים עזרה עם לארגן את מה שנקרא יום הולדת קוסם לילד שלכם, אני לשרותכם.

קוסם ומשפחתו

יומולדת קוסם לי – זה רעיון ליום הולדת קסום

כשאתם מזמינים את זיוי קיווי אתם לא מקבלים רק מופע קסמים לילדים, אלא שרות שלם וייחודי שכולל הפקה של האירוע מא’ ועד ת’. את מוזמנת לחפש לפי המחיר, אבל תוכן עולה כסף, ותוכן איכותי מפתח את האינטיליגציה של הילד שלך (המוח הוא כמו שריר מדהים שמתאמן ומשתנה). שיהיה במזל טוב!

סיפור אמיתי – עשיתי יום הולדת אתמול לילד בן שמונה שרצה קוסם, והילד בחר לעשות את הקטע עם ההצגה של נסיכה ושלושה נסיכים עם האחים שלו. כשהם רקדו יחד ארבעתם מול כל החברים בריקוד הנסיכים, זה היה רגע יקר מפז, זכרון שישאר לי ולילד לעד.

זיוי קיווי, קוסם אמיתי