כמה עולה בלונים לחתונה? אמן בלונים משתף ומפרט לגבי בלונים לחתונה מחירים פרטים ואפשרויות זה כאן

שאלת המחיר עומדת לפנינו מסיבות רבות כשאנו מארגנים אירוע. לפעמים אנחנו רוצים לדעת מחירים של בלונים לחתונה מסקרנות. לפעמים בשל ההוצאות הרבות שיש גם ככה בעת הפקה של חתונה. ככה או כך, הנה המידע המלא לגבי בלונים לחתונה מחירים פרטים ואפשרויות.
ראשית נשים לב לכך שיש רמות שונות של שירות. כמו שלא כל מאפרת או די.ג’יי לוקח את אותו הסכום, ולא כל מנה בקייטרינג טעימה באותה מידה, כך גם באמנות הבלונים כל בלונאי קובע את המחירים שלו ואת הקף השירות שלו.

שנית – חשוב להכיר בעובדה שיש כזה דבר בלונים פחות יפים. בלונים משמחים ועושים כיף לרוקדים, אך האם היית מסכימה שהמאפרת שלך תעשה לך קו שחור מעל לגבה בגלל שלדעתה זה יפה? האם הייתם מוכנים לקחת את מנת הסטייק הזולה ביותר שמציעים לכם, רק בגלל שזה סטייק?

בקיצור חברים – המחיר הוא מאפיין חשוב ומסקרן, וגם טוב להבין איך הוא מחושב בשביל ההוגנות, אבל הוא לא הדבר היחיד שחשוב. החוויה של האורחים חשובה בהרבה יותר ובמחשבה לאחור כדאי שתהיו מרוצים מהתוצאה וגאים בבחירה שלכם.

טווח המחירים לבלונים לחתונה של זיוי קיווי

אני מאמין שכשזוג מתחתן הוא צריך להיות מסוגל לקבוע את מחיר השירותים שהוא קונה כמה שניתן. לכן אני מתאים את רמת השירות לרמת התמחור ומנסה לעבוד עם טווח תקציבים רחב ככל הניתן. יחד עם זאת, יכול להיות מצב שבאירוע מסוים שבו יש מספר אורחים גבוה, או מסיבות אחרות קונקרטיות אני אתעקש על רף מינימום של חבילה משמעותית יותר, על מנת שהשירות אכן יהלום את אופי האירוע.

החבילה הפופולרית ביותר של זיוי קיווי לחתונה עולה 2650 ש”ח (בניגוד למחירי השוק שהם באזור 1800 ש”ח). החבילה כוללת מגוון רחב מאוד של פריטים. לא רק כובעים מבלונים לרחבת הריקודים אלא גם קשתות לשיער, צמידים, טופיירי ועוד.

במקרים מיוחדים המחיר ירד ואני אתאים את החבילה לזוג, ואמכור אותה ב-2200 ש”ח (מחיר מינימלי). במקרים רבים המחיר יתחיל באזור ה-3000 ש”ח (והחבילה תכלול כ-150 פריטים במקום 100) ובמקרים שווים מיוחדים הבלונים יעלו אפילו 5000 ש”ח.

IMG_3677

מה קובע את מחיר הבלונים לחתונה

השאלה האמיתית היא לא מה קובע, אלא מי קובע. אתם! רוצים חבילה מודולרית שתאפשר לכם שליטה מקסימלית על החוויה וגם על המחיר, צרו קשר עם זיוי קיווי בטלפון 054-2271336.

קחו בחשבון את הסיבות הבאות להבדלים במחיר:

1. ביקוש. אמן בלונים שיש לו ביקוש גבוה יאלץ לעדכן את המחיר שלו כדי להגן על נכסים אחרים (משפחה, לקוחות אחרים)

2. ידע וייחודיות – אמן שעבר הסמכה בארצות הברית, או שהעבודה שלו היא ייחודית וכוללת רכיבים שרק הוא יודע לעשות בארץ עלול לעלות קצת יותר (מחיר שתשמחו ששלמתם מבחינת החוויה של האורחים!)

3. התאמה לטעמכם – האם אתם אוהבים את המראה של הבלונים של אמן זה או אחר? יופי – הצמדו לבחירת הבטן שלכם. לא בטוחים מה יותר יפה? אז חשוב לבדוק גורמים נוספים כמו אופן מתן השרות באירוע. האם הבלונים מחולקים בתוך שקיות ניילון או על ידי אדם לבוש במדים או תלבושת מתאימה?

למה לא להזמין את החבילה הזולה ביותר בשוק

היום אפשר למצוא בלונים לחתונה בעלות של 1200 או 1300 ש”ח. מדובר בספקים שלמדו את אמנות הבלונים שלושה ימים בקורס קצרצר, כל הבלונים שלהם נראים אותו הדבר, הם נמצאים זמן ארוך מאוד באירוע (וזה כבר עלול להמאס על האורחים שלכם) ובעיקר – הבלונים שלהם איך נאמר… לא לטעמי. במחיר 1800 ש”ח תוכלו למצוא אמני בלונים ראויים, מנוסים וטובים (אשמח להמליץ על כמה מהם בשיחת טלפון) ובמחיר של כ-2500 ש”ח תוכלו לקחת את אחד מחמשת אמני הבלונים הטובים בארץ שגובים כאלו סכומים.

לפרטים ועצה ידידותית התקשרו: 054-2271336